czwartek, 4 października 2012

FASHION WEEK

     Dziś chciałabym przybliżyć wam kolekcje, które pojawiły się na fashion week'u w Paryżu. Dodam też kilka słów co to w ogóle jest fashion week. Jest to najważniejsza impreza modowa na świecie, wziąć udział w niej mają okazje tylko najlepsze domy mody oraz sami wspaniali projektanci. Prezentują tam swoje najnowsze kolekcje :). Najważniejsze z pokazów odbywają się w miastach, które możemy uzanać za stolice mody takie jak Mediolan czy Paryż. Ja właśnie dziś zaprezentuje wam kilka zdjeć z Francuskiej stolicy ;). Od 2009 roku ta impreza odbywa się także w naszym kraju w Łodzi. Powtórki z pokazów często możemy ogladnąć na FASHION TV zachęcam wszystkich sredecznie, ja ogladam tą stacje telewizyjną niemal non stop ;pUdział w Fashion Week'u to także ogromny prestiż dla modelek, w szczególności dla tych, które dopiero zaczynają swoją karierę.


 

8 komentarzy:

 1. Fajnie tuu :D Obserwuje <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość kreacji, które pokazałaś bardzo mi się podoba :-). Za to pokazów mody zwykle nie oglądam :P.

  OdpowiedzUsuń
 3. niektóre rzeczy są naprawdę interesujące, szczególnie sukienki ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie:D
  + zapraszam do obserwacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolekcja jest naprawdę świetna, wreszcie można zobaczyć na wybiegu coś, co nie wygląda jak kombinezon astronauty:) Dzięki za odwiedziny, obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Inessa Krаvеts, оf the Ukгaіne, won thе woman's first ever gold medal with a distance of 15. You want speed as well as strength to make the gains you'rе аfter.
  Мovements suсh as jumρіng up аnd down on the spot, οr skipping,
  alѕo haѵe plyometric elements to them.
  My web-site : How To Jump Higher - www.50inchvertical.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy oddany komentarz :) również za wyrażanie swojej opinii :)