sobota, 20 października 2012

HoBBy !

 Dziś troche o tym czym zajmuje się w chwilach wolnych, o tym co dla mnie jest wazne i pomysle na zorganizowanie sobie wolnego czasu w ciekawey sposób :). Od zawsze byłam ruchliwym dzieckiem, które robiło wszystko i wszedzie:D dlatego gdy miałam 5,5 roku rodzice zapisali mnie na basen dzieki czemu w wieku 7 lat miałam juz karte pływacką, jednocześnie łaczyłam basen ze sportem który zaczełam w wieku 6 lat poczatkowo był to taniec z elemantami gimnastyki, później zapisano mnie na akrobatyke w sporcie sie zakochałam kocham do dziś i choc teraz nie moge trenowac nadal czesto robie dziwne rzeczy w domu mimo ze mam 16 lat i mogła bym sie zachowywac jak człowiek to po prostu bardzo mnie do tego ciagnie:) Potem trenowałam tak naprawde prawie wszystko tak bynajmniej nasmiewała się ze mnie rodzina która pytała czego ty jjeszcze nie robiłas ? narciarstwo alpejskie , lekkoatletykę, koszykówkę, karate, piłke nożna, jazdę konną, badmintona była nawet przygoda z brydżem sportowym :), a teraz gram troche w siatkówke, którą cenie sobie nadżycie :) A WY JAKIE MACIE ZAINTERESOWANIA ?


 

6 komentarzy:

 1. ja na szczescie nie szargałam nikomu nerw i często nie zmieniałam zainteresowań.. trochę konie, teraz moda :):D

  OdpowiedzUsuń
 2. Golf, moda, architektura i fotografia :0 Super zdjęcia.
  Pozdrawiam Zakręcona :)
  Zapraszam na nowego posta : zakrecona-gaba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie piszesz. :)
  Kochana nie pisz takich długich zdań, bo źle się czyta
  i mało się z tego rozumie. Do tego pamiętaj o kropkach i przecinkach. :)
  To tylko tak mówię, żeby pomóc. ;)
  Moimi hobby są fotografia, podróże, sport. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Posiadam wiele zainteresowań :). Jazda konna, gimnastyka artystyczna :), taniec, aerobik :D, joga <3, rysowanie i wiele, wiele innych nie chcę nikogo tu zanudzać ;-).

  OdpowiedzUsuń
 6. ja w 2klasie podstawówki chodziłam na gimnastykę artystyczną, jednak dziś z tego pozostała mi jedynie umiejętność zrobienia niepełnego już szpagatu :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy oddany komentarz :) również za wyrażanie swojej opinii :)